
Таку думку в коментарі Сегодня.ua висловив науковий директор Інституту євроатлантичного співробітництва Олександр Сушко.
– З порядку денного не зникне пошук певних компромісів і взаєморозуміння. Очевидно, що деякі з формул цього компромісу не будуть обов’язково враховувати український інтерес. Тому необхідно займати активну позицію, підтримувати зв’язки зі своїми союзниками, друзями, але також і налагоджувати конструктивний діалог з тими, хто складе основу Кабінету майбутнього президента США, – вважає Сушко.
На думку експерта, президентство Трампа починається дуже незвично і некомфортно, а його минуле створює грунт для спроб дискредитації.
Читайте: Угода Трампа з Путіним: що США можуть запропонувати Росії
За його оцінкою, новообраний президент стикається з дуже серйозними обмежувачами майбутньої кар’єри і йому буде набагато важче аргументувати перегляд або поліпшення відносин з президентом РФ Володимиром Путіним.
– Це стосується і його особисто, і людей з його найближчого оточення. Хто б не стояв за витоками, це не якесь одне джерело, ми маємо справу з інформацією, яка поступово доходить з абсолютно різних джерел, починаючи від американських спецслужб, які виступають з відповідними звітами, закінчуючи приватними і якимись абсолютно неперевіреними джерелами. Але всі вони, так сказати б’ють в одну точку – точку уразливості Трампа перед обличчям його минулого, – підсумував Сушко.
Нагадаємо, США звинувачують РФ в хакерських атаках і втручанні в президентські вибори.
Також в США обговорюють можливі зв’язки Трампа з РФ, в тому числі нібито наявність на нього компромату. Сам Трамп спростував, що Росія нібито має на нього компромат.
Раніше ми писали, про угоду Путіна та Трампа щодо України – від чого залежить та як далеко зайдуть.