PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Австрія виділила €1 млн на допомогу мешканцям Донбасу

Уряд Австрії вирішив надати €500 тис. Міжнародному комітету Червоного Хреста (МКЧХ) і ще €500 тис. австрійським неурядовим організаціям для пом’якшення надзвичайної ситуації в кризових регіонах України.

Австрія виділила €1 млн на допомогу мешканцям Донбасу

Міністр закордонних справ Австрії Александр Шалленберг заявив, що уряд підтримує Україну в кризі, яка триває вже більше п’яти років.

– Виділивши €1 млн, ми хочемо полегшити доступ гуманітарної допомоги і підтримати операції з розмінування в конфліктних регіонах, – заявив міністр.

Він додав, що незважаючи на прогрес у стримуванні конфлікту, гуманітарна ситуація в постраждалих районах України продовжує викликати занепокоєння.

– Безпекова ситуація залишається нестабільною, особливо в східній частині країни, незважаючи на режим припинення вогню, – йдеться у повідомленні.

Читайте: На відновлення Донбасу знадобиться більше €10 млрд – Зеленський

У рамках своєї діяльності з надання надзвичайної допомоги австрійські неурядові організації забезпечують цивільне населення предметами першої необхідності і надають медичну допомогу, психосоціальну підтримку та юридичні консультації.

– Австрія послідовно виступає за розмінування та знищення протипіхотних наземних мін, які завдають величезних страждань цивільному населенню і перешкоджають розвитку і відновленню, – сказав Шалленберг.

Міжнародний комітет Червоного Хреста є однією з небагатьох діючих на місцевому рівні організацій, що мають доступ на не контрольовані урядом України території.

Нагадаємо, фонд міжнародної партнерської підтримки для відновлення і реінтеграції Донбасу почав свою роботу.

Джерело: APA

Фото: Dreamstime

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка