Укр Рус
, редактор стрічки, журналіст, оглядач

В Японії на АЕС Фукусіма-1 стався витік радіоактивних відходів

АЕС в Японії Фукушіма-1
Фото: Getty Images

У Японії на території атомної електростанції Фукусіма-1 у місці зберігання радіоактивних відходів виявили гелеподібну масу із радіацією.

Ця маса має високу дозу опромінення – 13 мЗв/год. На АЕС припустили, що це стався витік відходів.

Його причиною стала корозія одного із контейнерів, який стояв там із січня до березня.

Зараз дивляться

Японська електроенергетична компанія TEPCO вирішила дослідити гелеву масу, а також детально вивчити вміст самого контейнера

Наразі даних про підвищення рівня радіації в точках виміру на території АЕС немає.

Читайте також
10-та річниця трагедії на Фукусімі: як Україна допомагає Японії боротися з наслідками
Фукусіма

Аварія на АЕС Фукусіма-1 у 2011 році

У березні 2011 року через удар цунамі та землетрус на АЕС Фукусіма-1 сталася аварія.

Внаслідок чого вийшли з ладу системи енергопостачання та охолодження. Це спричинило розплавлення ядерного палива в трьох реакторах, що супроводжувалося вибухами водню і викидами радіації в атмосферу.

З прилеглих територій довелося евакуювати 165 тис. осіб. Наразі район здебільшого очищений і туди повернулася велика частина населення.

На самій АЕС тривають ліквідаційні роботи. На повний демонтаж станції знадобиться щонайменше 40 років.

Факти ICTV розповідали, як Японія подолала наслідки страшної катастрофи на АЕС Фукусіма-1 десятирічної давнини.

Джерело: HNK

АЕС, Росія, Фукусіма, Японія
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка