Укр Рус
, редакторка сайту

Байден відклав поїздку на зустріч Рамштайн у Німеччині

Джо Байден
Фото: Офіс президента

Президент США Джо Байден змушений відкласти свою поїздку у Німеччину, де 12 жовтня має відбутися 25-та зустріч у форматі Рамштайн. Там зберуться лідери країн НАТО та глава України Володимир Зеленський.

Про це повідомила прессекретарка Білого дому Карін Жан-П’єр.

Байден відклав поїздку в Німеччину: причина

У Білому домі повідомили, що рішення про відкладення поїздки було ухвалено з огляду на прогнозовану траєкторію та силу урагану Мілтон.

Зараз дивляться

– Президент США відкладає свою поїздку в Німеччину й Анголу, щоб проконтролювати підготовку до урагану Мілтон і заходи реагування на нього, а також заходи, що тривають, із ліквідації наслідків урагану Гелен, – написала Карін Жан-П’єр.

У Білому домі не повідомили, на коли саме відкладається поїздка.

Що відомо про зустріч у форматі Рамштайн 12 жовтня

12 жовтня відбудеться 25-та зустріч Контактної групи з оборони України у форматі Рамштайн, яка вперше пройде на рівні лідерів.

Під час засідання президент Володимир Зеленський представить План перемоги та конкретні кроки для справедливого закінчення війни.

Новий генеральний секретар НАТО Марк Рютте повідомив, що партнери України обговорять зняття обмежень на використання західної зброї для завдання ударів вглиб Росії.

Читайте також
На Рамштайні Україна може отримати конкретніші кроки для членства НАТО – WP
Володимир Зеленський і Джо Байден

Пов'язані теми:

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка