Тука прогнозує неминучий розвал Росії і повернення Криму

Про це він сказав в інтерв’ю 112 Україна.
– Я абсолютно переконаний, що існування Росії в нинішньому статусі – це далеко не щось непохитне і далеко не єгипетська піраміда. Досить згадати 90-ті роки, коли цей організм важко хворів і тріщав по швах. Татарстан, Уральська республіка, Далекий Схід, Калінінград – усе це було. І Єльцину тоді ледве-ледве вдалося утримати на плаву країну, ціною Чечні. Я практично впевнений, що такого сценарію Росії не уникнути в подальшому, і як раз, коли цей процес почнеться, тоді і буде повернений Крим, – сказав Георгій Тука.
Заступник міністра нагадав, що Радянський Союз припинив існування без єдиного пострілу – економіко-політичним і дипломатичним шляхом.
Читайте: Тука все знає. Коли повернуть Донбас і ще 7 прогнозів
Нагадаємо, раніше Факти ICTV повідомляли, що заступник міністра у справах тимчасово окупованих територій Георгій Тука сказав – Донбас почнуть звільняти восени 2017 року.