PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Як отримати субсидію на фактичних мешканців

Про це повідомляє Мінсоцполітики.

Таким чином, “держава йде назустріч родинам, в яких прописані повнолітні діти, але вже багато років не проживають з батьками, і пропонує доходи тих, хто прописаний, але фактично не проживає у помешканні, не враховувати під час розрахунку розміру субсидії”.

Тобто, як і раніше, мешканець квартири при оформленні субсидії у декларації про доходи повинен вказати родичів, котрі зареєстровані, але не живуть з ним. Зокрема, треба написати: зареєстровані, але не проживають.

При цьому, якщо у помешканні, наприклад, прописана повнолітня одружена донька, то у декларації, у розділі II, потрібно вказати також членів її сім’ї –  чоловіка та дітей, навіть якщо вони прописані за іншою адресою.

Разом із декларацією треба подати заяву з проханням розглянути на комісії питання про нарахування субсидій на фактичну кількість людей, які мешкають у квартирі, підкресливши відповідні слова. А також обов’язково надати документ, що підтверджує факт не проживання відповідної особи за цією адресою (довідка з місця роботи в іншому місці, довідка про навчання в іншому місці, про перебування на лікуванні тощо).

Для обрахунку субсидії беруться доходи лише членів родини, які фактично проживають за цією адресою.

Читайте: Призначення субсидій: безробітних змусять декларувати доходи (ІНФОГРАФІКА)

До слова, Міністерство соціальної політики опублікувало нові форми заяви та декларації про доходи, які необхідні для отримання субсидії.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка