Укр Рус
, журналіст, випусковий редактор YouTube-каналу Факти ICTV

Активи Газпрому арештовані! Україна чекає на $2,6 млрд виплат

газпром

– Минулого тижня НАК Нафтогаз України подала клопотання щодо арешту часток ПАТ Газпром в його голландських дочірніх компаніях та заборгованості цих дочірніх компаній Газпрому. Клопотання були подані для забезпечення права Нафтогазу на отримання від російського монополіста $2,6 млрд  за рішенням Стокгольмського арбітражу, ухваленим у лютому 2018 року. Голландський суд задовольнив ці клопотання, але шість із семи дочірніх компаній Газпрому в Голландії відмовились співпрацювати з судовими виконавцями. Однак все це ніяк не вплине на арешт, – зазначили у прес-службі Нафтогаз

Читайте: Путін не готовий відмовитися від транзиту газу через Україну

Нафтогаз також ініціював арешт активів у інших юрисдикціях, включно з частками Газпрому в його дочірніх компаніях Nord Stream AG та Nord Stream 2 AG.

Зараз дивляться

Раніше стало відомо, що арбітражний процес між Газпромом і Нафтогазом України по транзитному контракту може торкнутися акцій проектних компаній морських газопроводів Північний потік і Північний потік-2.

Газпром, Нафтогаз
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка