
Про це повідомляє прес-служба компанії.
У Київенерго також пояснили процедуру: якщо споживач послуг не реагує на попередження про заборгованість протягом 3-х місяців, його справа передається до суду, після отримання рішення суду компанія звертається до Виконавчої служби із заявою про його примусове виконання.
– Також виконавчою служби до боржника можуть застосовуватися інші заходи примусового стягнення – наприклад, арешт коштів та майна, заборона виїзду за кордон тощо, – йдеться у повідомленні.
Для прикладу компанія повідомила про накладення арешту на рахунки компанії Українсько-німецька клініка, яка заборгувала за тепло енергопостачальнику майже 200 тис. грн.
– Тепер підприємство має справу з Виконавчою службою, у якої є всі повноваження для списання коштів з рахунків, опису, арешту та реалізації на аукціоні майна товариства, – пояснили в Київенерго.
При цьому відсутність представників боржника за його місцезнаходженням не є перешкодою для проведення виконавчих дій: на підставі ухвали суду про примусове проникнення в приміщення опис та продаж майна можуть бути здійснені і без участі боржника.
За даними Київенерго, населення заборгувало за опалення і гарячу воду майже 2,7 млрд грн.
Читайте: Призначення субсидій: безробітних змусять декларувати доходи (ІНФОГРАФІКА)
У компанії також нагадали, що менш ніж за три тижні останні комунальні енергооб’єкти, що перебували в управлінні Київенерго, перейдуть місту. В травні закінчився термін дії угоди на управління тепломережами столиці КМДА з Київенерго і функція теплопостачання міста була передана комунальному підприємству Київтеплоенерго.
Раніше у Київенерго заявили, що субсидії не отримають ті, хто має борг за спожиті послуги більш ніж за 2 місяці.
Фото: kyivenergo.ua