Україна продасть на аукціоні арештоване російське судно Норд
Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів передало на реалізацію в СЕТАМ заарештований рибальський чорноморський сейнер Норд, повідомляє прес-служба агентства.
– У зв’язку з подіями в Криму судно було буквально віджате Російською Федерацією. Воно було заарештовано, порушено відповідну кримінальне провадження і передано АРМА. Провівши відповідні заходи забезпечення збереження цього майна поки триває виконавче провадження, стало зрозуміло, що витрати на зберігання і утримання є занадто великими. Відповідно до постанови Кабміну до моменту рішення про конфіскацію це судно буде реалізовано. Кошти від реалізації підуть на рахунок АРМА в державному банку і чекатимуть рішення суду, – йдеться у повідомленні.
Всі охочі можуть подавати заявки на даний лот протягом 15 днів.
Читайте: Дипломати РФ намагалися вивезти судно Норд в Росію – Держприкордонслужба
До слова, двоє членів екіпажу затриманого судна Норд виїхали з України в Білорусь.
Фото: прес-служба АРМА