
Посол України в Австрії Олександр Щерба розповів, що провокації проти нього з боку Грема Філліпса почалися, коли наш дипломат спробував поговорити з пропагандистом. Однак, ця спроба закінчилася лише агресією з боку провокатора, який почав ображати Щербу.
За словами посла, була й навіть спроба з боку Грема Філліпса спровокувати бійку, коли той почав штовхати дипломата в груди. Щерба додав, що через інцидент був змушений викликати поліцію.
Як зізнається посол України, спроба поговорити з пропагандистом Кремля була поганою ідеєю, про що його раніше попереджали.
Читайте: У Пітері арештували активіста за порівняння Соловйова і Штрайхера
– Зрозумійте мене: хоча б хтось хоча б раз мав вийти до нього і сказати, що воно собою являє. А являє воно собою маленьку істоту, яка живиться на ненависті, злобі і війні, – написав Щерба у Facebook.
До слова, Грем Філліпс і раніше привертав увагу своєю неадекватною поведінкою, наприклад, коли вирішив осквернити могилу Степана Бандери в Мюнхені.