Інфографіка
Інфографіка
, журналіст, випусковий редактор YouTube-каналу Факти ICTV

Схема розміщення депутатських фракцій у сесійній залі Верховної Ради

Схема  розсадки депутатів у сесійній залі Верховної Ради

Представники фракції Слуга народу зайняли 251 місце, які розташувалися в перших дев’яти рядах перед трибуною і президією, але одинадцять нардепів займуть місця між парламентаріями з фракцій Європейська солідарність і Голос в десятому та тринадцятому рядах.

Читайте: Повний список депутатів Верховної Ради ІХ скликання

Голос (17), Батьківщина (26), депутати-мажоритарники (36) сядуть в центральній частині залу на десятому – шістнадцятому рядах.

Зараз дивляться

Читайте: Верховна Рада онлайн прямий ефір засідання 03.09.2019

На флангах розмістилися члени фракцій Європейська солідарність (27) та Опозиційна платформа – За життя (43).

Також Разумков оголосив про створення депутатської групи За майбутнє в складі 22 парламентарів.

Схема  розсадки депутатів у сесійній залі Верховної Ради Фото 1

Також голова підготовчої депутатської групи Дмитро Разумков розповів про план роботи нової Ради під час першого засідання.

Верховна Рада
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Ad

Завантаження

, журналістка розділу Медицина

Вчені виявили масштабні рівні нецільового призначення антибіотиків

нецільове призначення антибіотиків
Фото: Pexels

За даними нового дослідження, проведеного епідеміологами Манчестерського університету, лікарі прописують антибіотики десяткам тисяч пацієнтів з інфекціями, практично не беручи до уваги прогноз та ризик погіршення перебігу інфекції.

– Аналіз 15,7 млн історій хвороби пацієнтів показує, що існує можливість призначати набагато менше антибіотиків, – йдеться в повідомленні.

Результати

Дослідження показало, що найбільш літні пацієнти у вибірці на 31% рідше отримували антибіотики при інфекціях верхніх дихальних шляхів, ніж найбільш молоді.

За словами вчених, це неминуче означає, що багатьом молодим людям призначають антибіотики, навіть якщо вони досить здорові, щоб одужати без них, що може призвести до розвитку резистентності.

І навпаки, багато літніх людей, які не в змозі впоратися з інфекціями без антибіотиків, не отримують їх, що може призвести до ускладнень і госпіталізації.

– Пацієнти з поєднаними захворюваннями на 7% рідше отримували антибіотики при інфекціях верхніх дихальних шляхів, ніж люди без серйозних проблем зі здоров’ям, – зазначають автори дослідження.

Стійкість до антибіотиків

За словами вчених, антибіотики ефективні під час лікування бактеріальних інфекцій, але вони несуть у собі ризик виникнення стійкості до протимікробних препаратів (ЗППП) і втрати ефективності в разі неправильного застосування.

Саме тому стійкість до антибіотиків визнана однією з найсерйозніших загроз світовій громадській охороні здоров’я.

Однак дослідження показує, що антибіотики при поширених інфекціях зазвичай призначають без урахування ризику ускладнень, і це говорить про те, що є багато можливостей зробити більше для скорочення призначення антибіотиків, резюмують науковці.

Читайте також
Навіть прості домашні справи здатні знизити ризик раку – вчені
2. Як повсякденна робота в домогосподарстві знижує ризик раку

Джерело: MedicalXpress
Антибіотики, Наукові дослідження

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка