Не треба боятися формули Штайнмаєра. Капітуляція сталася раніше – Яременко

Україна не може відмовитися від Мінських домовленостей, “щоб не опинитися один на один з Росією”, заявив нардеп від Слуги народу, глава парламентського Комітету з питань зовнішньої політики Богдан Яременко.
– Ми повинні пройти цей шлях до кінця, і ми його пройдемо. Можливо, ми нічого не отримаємо, але, повірте мені, нічого й не втратимо, – зазначив він.
За його словами, мирні переговори не повинні проходити за рахунок принесення в жертву принципових позицій, але не жертвувати чимось в цих переговорах Україна не зможе.
– Тому не треба боятися формули Штайнмаєра, не потрібно говорити про капітуляцію – вона вже сталася. Більше, ніж було, вже ніхто не допустить…, – запевнив Яременко.
Нагадаємо, 6 жовтня на Майдані Незалежності відбулося віче, яке було спрямоване проти капітуляції і формули Штайнмаєра.
Джерело: Богдан Яременко