Укр Рус
, журналіст, випусковий редактор YouTube-каналу Факти ICTV

Стефанішина стала віце-прем’єром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції

Стефанишина

Рада призначила Ольгу Стефанішину віце-прем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України.

Її призначення підтримали 255 народних депутатів.

– Важливо зробити так, щоб процес європейської та євроатлантичної інтеграції відбувався насамперед на підставі національних інтересів України, – зазначила Стефанішина під час виступу з трибуни Ради.

Зараз дивляться

Серед своїх головних пріоритетів на посаді вона бачить захист національних товарів, товаровиробника та економічної безпеки.

Вона зазначила, що це потрібно передбачити під час внесення змін до Угоди про асоціацію України та ЄС у 2021 році.

Стефанишина

Ольга Стефанішина народилася у 1985 році. У 2008 році вона закінчила Київський національний університет ім. Тараса Шевченка за фахом міжнародного юриста, перекладача з англійської мови.

Читайте: Програма уряду та зміни до Кримінального Кодексу: онлайн-трансляція засідання Ради 4 червня

У 2016 році Стефанішина в Одеському національному університеті здобула кваліфікацію спеціаліста з фінансів та кредиту.

В Урядовому офісі з питань європейської та євроатлантичної інтеграції секретаріату Кабміну працювала директором з березня до груденя 2017-го.

4 червня під час пленарного засіданя Верховна Рада України підтримала звільнення Вадима Пристайка з посади віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

3 червня в парламенті зареєстрували проект постанови щодо призначення на цю посаду Ольги Стефанішиної.

Відомо, що Вадима Пристайка хочуть призначити послом України у Великій Британії.

Пов'язані теми:

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка