
Угоду про зону вільної торгівлі між країнами підпише Україна і Туреччина.
Про це у телефонній розмові домовились Володимир Зеленський і Реджеп Таїп Ердоган, йдеться в повідомленні Офісу президента України.
Сторони обговорили реалізацію домовленостей засідання Стратегічної ради високого рівня між Україною і Туреччиною, яке відбулося 3 лютого в Києві.
Читайте: Туреччина вводить страховку від Covid-19 для туристів – ціни
– Голови держав погодилися прийняти додаткові заходи для фіналізації переговорів про укладення Угоди про вільну торгівлю, а також посилити роботу низки галузевих двосторонніх механізмів, – йдеться в повідомленні.
Також обговорили практичні кроки з реалізації домовленостей щодо будівництва на Херсонщині житла для 500 сімей переселенців з окупованого Криму.
Туреччина відкриється для українців
З 1 липня турки готові приймати українських туристів без самоізоляції і тестування на Covid-19.
Водночас необхідно дотримуватися протиепідемічні заходи безпеки під час авіаперельоту.
Туристи зобов’язані придбати медичну страховку Безпечний туризм. Її ціна становитиме €15, €19 і €23.
Поліс покриватиме можливе лікування від коронавірусу. Придбати його туристи зможуть по прильоту.