Укр Рус
, редакторка стрічки

Опитування після голосування на виборах не порушує закон – Аваков

Арсен Аваков
Фото: УНІАН

Опитування, що проводиться поза виборчою дільницею, не порушує закон, оскільки воно анонімне, тобто не розкриває персональні дані.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

– Крім того, громадяни за бажанням можуть брати чи не брати участь у опитуваннях. Це не є обов’язковим, – наголосив він.

Тому, за його словами, такі опитування, зокрема й ініційоване президентом, не має агітаційного характеру.

Зараз дивляться

Читайте: Онлайн трансляція виборів в Україні 2020

– Опитування та проведення екзит-полів після голосувань – це поширена практика протягом всієї історії виборів в Україні, – запевнив Аваков.

В МВС також нагадали порядок проведення такого опитування – волонтери мають працювати поза дільницею, ні за кого не агітувати і опитувати громадян лише після голосування.

Опитування не має юридичних наслідків

Всенародне опитування населення – 5 питань від президента Володимира Зеленського, яке проведуть під час місцевих виборів 2020, не матиме жодних юридичних наслідків, повідомив сам український лідер.

Результати анкетування глава держави має намір обговорити з депутатами Верховної Ради.

Джерело: МВС
Арсен Аваков, Місцеві вибори 2020, Опитування
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка