Укр Рус

Зеленський запросив Ілона Маска в Житомир

Зеленський запросив Ілона Маска в Житомир

Президент України Володимир Зеленський у день народження конструктора ракетно-космічних систем Сергія Корольова запросив американського підприємця Ілона Маска в музей вченого в Житомирі.

– Сьогодні день народження великого українського вченого, ракетобудівника і конструктора космічних кораблів Сергія Корольова. Дійсно, він був одним з найкращих, написав глава держави.

Читайте: Музей космонавтики імені Сергія Корольова в Житомирі. Ціни і що подивитися

– Я хочу запросити його давнього шанувальника Ілона Маска в Україну, щоб побачити Музей космонавтики імені Сергія Корольова, – додав президент.

Офіційні Twitter-акаунти України та Росії почали дискусію щодо Сергія Корольова.

У своєму повідомленні акаунт Росії назвав Корольова радянським інженером-ракетником. На це акаунт України зазначив, що сам Корольов називав себе українцем.

Засновник SpaceX Ілон Маск у свою чергу прокоментував допис Роскосмосу про Корольова російською мовою.

У липні засновник американської космічної компанії SpaceX Ілон Маск поспілкувався з родичами українського конструктора Сергія Корольова, якого вважають одним з кращих фахівців у цій галузі.

Розмову з Маском підтвердив онук Корольова Андре. Він зазначив, що сім’я академіка написала Маску після успішного запуску на орбіту Землі корабля Crew Dragon.

Ілон Маск, Володимир Зеленський
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Ad

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка