Рішення щодо розгляду законопроєктів ухвалюватимуть на Погоджувальній раді 11 січня – Арахамія

Усі рішення щодо розгляду законопроєктів будуть ухвалюватися на Погоджувальній раді, куди запрошено військове командування та керівництво Міністерства оборони України.
Про це заявив очільник фракції Слуги народу у Верховній Раді України Давид Арахамія. За його словами, рішення щодо законопроєктів ухвалюватимуть на Погоджувальній раді керівників фракцій і груп.
– Сьогодні провели засідання фракції. Обговорили поточну ситуацію і план роботи на найближчі дні. Були здивовані прочитати про нібито якісь рішення фракції на пабліках людей, які не мають до нас жодного стосунку. Як і раніше, просимо довіряти лише офіційним джерелам, – зазначив Арахамія.
Раніше депутат Верховної Ради, президент Комітету з міграції та біженців Парламентської асамблеї Ради Європи Олексій Гончаренко заявив, що нібито фракція Слуга народу під час засідання ухвалила рішення щодо повернення Кабінету міністрів законопроєкту про мобілізацію в Україні на доопрацювання.
– Як я і казав, у такому вигляді його приймати не можна. Як можна було з важливої теми зробити такий цирк – я просто не розумію, – зазначив народний депутат України.
Вдень стало відомо, що засідання Комітету Верховної ради з питань нацбезпеки, оборони та розвідки, на якому планували розглянути законопроєкт про мобілізацію в Україні, перенесли на 11 січня. Про цe повідомила член комітету Ірина Фріз.
Народний депутат Ярослав Железняк повідомив, що у Верховній Раді зареєстровано п’ять версій законопроєкту про мобілізацію станом на ранок 9 січня. Один із документів – від Кабміну, ще чотири – альтернативних.