У Міноборони озвучили кількість охочих бути мобілізованими до ЗСУ через систему рекрутингу

Портали через, які відбувається рекрутинг до Збройних сил України, вже отримали майже 130 тис. відгуків на військові посади. Українці цікавляться як до тиловими, так і бойовими вакансіями.
Про це в ефірі телемарафону Єдині новини заявила заступниця міністра оборони Наталія Калмикова.
Рекрутинг в ЗСУ
Калмикова каже, що оборонне відомство продовжує працювати із рекрутинговими сайтами.
– ЗСУ на сьогодні є найбільшим роботодавцем в Україні. Станом на 25 березня розміщено понад 10 тис. вакансій і отримано на них понад 130 тис. відгуків, – сказала Калмикова.
Заступниця міністра зазначила, що є вакансії, на які відгукнулися понад 50 осіб.
– Напрочуд часто є такі закиди, що йдуть на, умовно, тилові (посади, – Ред.), але це не так. Люди подаються і на посади кулеметників, і на посади стрільців, штурмовиків. Насправді посада штурмовика така, що якщо людина має попередню підготовку і готова долучатися до підрозділу, який славетний своїми бойовими здобутками, то це хороша історія, – пояснює вона.
Калмикова додає, що задоволена роботою перших чотирьох центрів рекрутингу до ЗСУ, оскільки після звернення близько 350 людей понад 100 з них розпочали проходження різних етапів оформлення.
Вона додала, що планується розпочати роботу ще 27 центрів рекрутингу до ЗСУ протягом наступних шести місяців.
Раніше в Міноборони повідомляли, що Центри зайнятості для вдосконалення системи рекрутингу до ЗСУ будуть публікувати вакансії на військові посади.
Очікується пропонування цих вакансій безробітним особам у кожному регіоні України. Мережа регіональних та базових центрів зайнятості налічує 535 установ та підрозділів.