, редакторка стрічки

”Майдан-3″ триває і просувається: Буданов про небезпеку російських операцій

Кирило Буданов
Фото: УНІАН

Очільник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов заявив, що росіяни досі просувають операцію “Майдан-3”.

Про це він сказав в інтерв’ю BBC Україна.

“Майдан-3”

– Так, вона (операція, – Ред.) триває і просувається. На жаль, вона просувається. Росіяни над цим працюють, – сказав голова ГУР.

Зараз дивляться

Водночас він відмовився надати будь-які деталі, бо це вже стосується державної таємниці.

А ще Кирило Буданов зауважив, що процес обміну полоненими уповільнився і причиною тому також є російська операція “Майдан-3” та інші фактори.

За його словами, російський ворог використовує всі можливі фактори для створення соціального напруження в Україні.

Активізація проросійських сил в Україні

За словами Кирила Буданова, ворог розуміє, що суто проросійські сили зараз в Україні не зможуть функціонувати, тож їхню діяльність камуфлюють під різну соціальну напруженість. І зі сторони це не виглядатиме як проросійська позиція.

Раніше аналітики Інституту вивчення війни повідомляли, що росіяни телефонують родичам українських військовополонених для розпалювання соціальних протестів. Такі дії Кремля можуть бути частиною російської інформаційної спецоперації “Майдан-3”.

Джерело: BBC Україна
Кирило Буданов, Майдан, Російська пропаганда
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка