Окупанти створюють фільтраційні табори на окупованій частині Вовчанська – ОВА

Окупанти нищать КАБами та регулярними обстрілами Вовчанськ, що на півночі Харківщини, а також створюють фільтраційні табори у тій частині міста, яка тимчасово під контролем РФ.
Про це заявив очільник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов в ефірі національного телемарафону Єдині новини.
Фільтраційні табори у Вовчанську
Наразі Вовчанськ умовно можна поділити на три частини, каже Синєгубов: на окуповану частину, сіру зону та території, що підконтрольні Силам оборони.
У тій частині, яка під контролем українських військ, відбувається евакуація місцевих мешканців.
Водночас, за словами Синєгубова, та територія Вовчанська, яка під контролем окупантів, “майже вщент знищена”.
– Людям, фактично, повертатись немає куди. Ми розуміємо, що вони зиму і, можливо, наступний рік проедуть у місцях компактного проживання чи у помешканнях, якщо знайдуть їх самостійно… На території під окупантами залишаються одиниці людей, яких ворог використовує і як живий щит, і, за нашою інформацією, там створені фільтраційні табори, – розповів він.
Він додав, що на території Вовчанська, де перебувають Сили оборони, лишається до 50 жителів.
Нагадаємо, напередодні в рамках боїв за Вовчанськ українські Збройні сили змогли взяти у полон майже 60 росіян.
Фото: поліція Харківської області