PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Burisma Злочевського у топ-3 бізнесів за наповненням українського бюджету

Три підприємства Burisma Group перерахували до зведеного бюджету України майже 3 млрд грн у 2016 році, свідчать дані рейтингового проекту офіційного видання ДФС Вісник. Рейтинг [ Вісник. Рейтинг. Держава в офіційних цифрах. 03/2017. Випуск №1-2].

Це дозволило президенту Burisma Group Миколі Злочевському увійти до трійки українських підприємців, бізнеси яких лідирують по наповненню бюджету України. За даними рейтингу, саме відрахування підприємств паливно-енергетичного комплексу становлять основну частку всіх податків і зборів України.

Burisma Злочевського у топ-3 бізнесів за наповненням українського бюджету

Раніше Burisma Group повідомляла про прийняту на 2017 рік Стратегію мільярдів, яка передбачає мільярди інвестицій у країну, мільярди податків у бюджет і мільярди видобутку природного газу.

– Ми не тільки забезпечуємо країну газом внутрішнього видобутку, сприяючи зміцненню незалежності нашої держави, але ми також максимально відкрито ведемо свою діяльність і виконуємо всі свої зобов’язання перед державним і місцевими бюджетами. Це соціальна функція будь-якого бізнесу, що сприяє довірчим відносинам між державою і суспільством, – зазначив президент Burisma Group Микола Злочевський.

Минулого тижня Burisma Group заощадила для українського бюджету ще 100 млн грн у процесі аукціону Укртрансгазу. 19 квітня через систему публічних закупівель ProZorro відбувся аукціон із закупівлі газу Укртрансгазом. Переможцями торгів стали п’ять компаній, серед них Енерго-сервісна компанія ЕСКО-ПІВНІЧ, найбільше підприємство Burisma Group.

Читайте: Призначення в Burisma колишнього директора ЦРУ Джозефа Кофера Блека хороша новина – The Huffington Post

ЕСКО-ПІВНІЧ запропонував найкращу ціну Укртрансгазу порівняно з іншими державними та приватними компаніями – 1 лот за 1,29 млрд грн порівняно з 1,35 млрд грн від Еру Трейдинг або 1,37 млрд грн від Нафтогаз України. Низька ціна дозволила заощадити держпідприємству майже 100 млн грн, направивши ці кошти на інвестпроекти або соціальні потреби.

– Burisma Group має намір і далі брати участь в аукціонах, пропонуючи оптимальні умови і сприяючи розвитку відкритої конкуренції на українському ринку, – зазначив Микола Злочевський.

Нагадаємо, Burisma Group планує пробурити 20 нових свердловин сумарною глибиною близько 100 км.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка