Укр Рус
, Директор департаменту інтернет-проектів Starlight News

Газета “Еженедельник 2000” закривається через нову владу

Газета “Еженедельник 2000” закривається через нову владу

Щотижнева газета “2000” закривається. 14 березня редакція видання випустить останній випуск. Про це йдеться на сайті “2000”.

“Обов’язково збережіть номер газети, який вийде 14 березня. Ймовірно, це буде останній випуск тижневика. Причина проста: “нова влада – в дії”. Під тріскотню про нібито перемогу свободи слова починається знищення незалежної преси. І в числі перших “мішеней” – наше видання”, – сказано в повідомленні.

Подробиці журналісти тижневика обіцяють розповісти 14 березня.

Зараз дивляться

Нагадаємо, 13 березня стало відомо, що керівництво видавничого дому”КоммерсантЪ” закриває газету “КоммерсантЪ-Україна”.

Раніше стало відомо, що американський видавничий дім Forbes відкликає ліцензію на випуск версії журналу Forbes-Україна в компанії UMH Group, що належить мільярдерові Сергію Курченко – одного з осіб, щодо якої США ввели санкції у зв’язку з подіями в Україні.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка