Маєтками Януковича в Криму заволоділа людина Путіна

Резиденціями Президента України в Криму тепер керує представник Президента Росії Володимира Путіна.
Про це на брифінгу в Адміністрації Президента України заявив голова Державного управління справами Сергій Березенко, передає РБК-Україна.
“Якийсь Алфер’єв, який був представником Державного управління України в Криму, тепер став представником від імені Путіна. Цинізм цих людей зашкалює. Вони багато років за наші гроші представляли інтереси України, а тепер представляють інтереси іншої держави”, – зазначив Березенко.
Він додав, що майно в Криму, яким раніше розпоряджався колишній Президент України віктор Янукович, тепер знаходиться у веденні російської влади.
“Майно Януковича в Криму перебуває на окупованій території. Ми не знаємо, чи має Янукович доступ до нього, але представники, які орудують там, це майно вважають майном РФ”, – заявив він.
У Президента України в Криму були резиденції в Масандрівському і Юсуповському палацах, а також дві резиденції на мисі Форос.