, редакторка стрічки

Кінець Путіна близько: коли прилетить “чорний лебідь”

Кінець Путіна близько: коли прилетить “чорний лебідь”

У “напівдохлої” путінської Росії немає 10-15 років для загнивання.

– Ні, у путінської Росії немає такого шляху – десятирічного похмурого загнивання. Антимеритократична нестійка система піде у рознос набагато, набагато раніше. Просто ми зараз точно не можемо сказати, коли прилетить цей “чорний лебідь”, і яким він буде – саме це і є його природною особливістю, – пише російський економіст і блогер Слава Рабинович на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, про це знає не тільки він, а й фінансові ринки, представлені “колективним розумом інвесторів”.

Зараз дивляться

– І зреагують вони дещо раніше, ніж в момент самого руйнування системи. І ця реакція прискорить кінець, – підсумував Рабинович.

Читайте: Остання надія Росії врятуватися від краху: заява глави Сбербанка РФ

Раніше Рабіновчі писав, що теорія “чорних лебедів” – про каталізатори, різні кризи або ланцюжки подій, де чорним лебедем називають будь-яку подію, яка стає каталізатором, яку абсолютно неможливо передбачити.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка