Укр Рус

На Майдані Незалежності почали зносити МАФи

На Майдані Незалежності почали зносити МАФи

Про це повідомляє Громадське.

Підставою для демонтажу конструкцій стало рішення Київської міськдержадміністрації, прийняте в зв’язку з закінченням терміну оренди і інвестугоди.

Директор комунального підприємства Київблагоустрій Андрій Андрєєв повідомив, що власники МАФів мали дозвіл на користування ними лише на 5 років.

Зараз дивляться

Читайте: У Києві під час демонтажу МАФів відкрили стрілянину

У 2017 році, за його словами, дія дозвільних документів закінчилося і власники повинні самостійно прибрати споруди.

– Він (інвестор — Ред.) цього не зробив. Друга частина конструкції мала договори оренди твердої поверхні. Департамент комунальної власності подав до суду, виграв його і тим самим розірвав договір оренди. Зараз ми проводимо демонтаж і з 1 березня розпочнеться капітальний ремонт цього підземного пішохідного переходу, — повідомив Андрєєв.

Всі демонтовані конструкції, за словами Андрєєва, направлять на штраф-майданчик.

У той же час начальник управління патрульної поліції Києва Юрій Зозуля зазначив, що під час демонтажу рух підземним переходом буде частково обмежено, це триватиме близько двох днів.

– Спільно з КМДА робимо перевірку того, що все відбувається на законних підставах. Зараз трохи важко, тому що почався демонтаж, а в переході багато людей. Будемо потроху перенаправляти людей, — заявив Зозуля.

До речі, за місяць з Андріївського узвозу  приберуть незаконні МАФи.

МАФ
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка