
Про це пише Onet.pl з посиланням на матеріал Dziennik Gazeta Prawna.
Під час зимових Олімпійських ігор у Південній Кореї президент Польщі Анджей Дуда планував провести зустріч з віце-президентом США Майком Пенсом, однак, вона не відбулася.
– Американці делікатно дали нам зрозуміти, що з організацією зустрічей з топ-чиновниками США виникли проблеми, – сказав джерело.
Читайте: США засудили польський закон про Інституті нацпам’яті
З іншого боку, серед польських дипломатів є думка, що Польща дуже важлива для інтересів США в регіоні, тому компроміс з Ізраїлем, якого домагається Вашингтон можливий, але не обов’язково за будь-яку ціну.
До речі, закон про інститут національної пам’яті, який значно розширює повноваження установи у справі розслідування злочинів, скоєних проти польського народу і його доброго імені”, вступив в силу 1 березня 2018 року.