ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Безкоштовне лікування онкохворих в Україні – проект Назара Тодоріва у Нових лідерах 2

Стати донором – означає подарувати життя. З таким гаслом на проект Нові лідери 2 прийшов коломиянин Назар Тодорів. Щороку сотні хворих українців проходять через трансплантацію кісткового мозку кордоном – за рахунок благодійної допомоги, власних та, подекуди, державних коштів. Ці люди отримують шанс на життя, а інші тисячі пацієнтів приречені на смерть. Назар втратив товариша, на його честь заснував благодійну організацію і нині прагне від смерті врятувати інших.

В Україні роблять трансплантацію кісткового мозку лише дітям, та й то десяту частину від потреби. Усі старші 18 в нашій державі приречені на смерть. Назар вірить, що разом із командою однодумців змінить жахливу статистику – завдяки доступу до всесвітньої бази донорів.

Дивіться: Нові лідери 2: проект Дорога життя від Миколи Мединського

Людей, які свідомо хочуть стати потенційними донорами кісткового мозку, дуже багато. Їм потрібен поштовх, який намагаються дати однодумці Назара. До просвітницьких акцій долучаються навіть священники. З таким проектом Назар Тодорів і бере участь у Нових лідерах-2.

За словами Назара законодавство трансплантацію дозволяє, кваліфіковані лікарі також є, а от з обладнанням проблема. Потрібні стерильні бокси зі спеціальною вентиляцією, матеріально-технічне забезпечення, лабораторна база для обстеження потенційних донорів. Важливо також і популяризувати трансплантації, бо вони рятують тисячі життів.

Нагадаємо, учасник Нові лідери 2 Володимир Шматько планує збудувати індустріальний парк у Чорткові.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка