ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

БТРів не буде: чому Харківське КБ Морозова на межі банкрутства

Харківське конструкторське бюро імені Морозова на межі банкрутства. Підприємство переходить на дводенний режим роботи.

Нині в цеху повного циклу виробництва броні для БТРів тихо й порожньо, машини стоять, в підприємства борги по зарплатні, і штраф у понад 100 млн грн перед Міністерством внутрішніх справ і Міноброни.

Дивіться: Ціна від 7 млн. грн. Як виглядають оновлені військові машини Козак 2М1 та Отаман

Все через те, що ХКБМ не виконало контракт 2016 року на поставку 45 бронемашин Збройним силам України і десятьох для Нацгвардії, які замовили у 2017 році. При тому, що контракти профінансовані щонайменше на 80%.

В ХКБМ кажуть, що підприємство не отримувало кошти напряму, їх перераховували на рахунки підприємств, в яких замовляли комплектуючі. До того ж, за 3 роки, вартість лише тільки одного бронетранспортера зросла на 5 млн грн, тож коштів банально не вистачило.

Через борги і не виконані контракти ХКБМ не може братися за решту замовлень, в тому числі й іноземного виробництва, сумна доля, кажуть, чекає і на завод імені Малишева.

То ж, в ситуацію мають втрутитися міністр оборони та Служба безпеки Україні, кажуть виробники бронетехніки, адже мова йде не про господарську діяльність підприємства, а про фактичне знищення оборонних підприємств країни.

Нагадаємо, у Львові розпочали модернізацію радянського танку Т-64.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка