ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Мільйони у воду: чому чиновникам вигідно ремонтувати мости, а не зводити нові

Руйнівна повінь 2008 знесла на Прикарпатті та Буковині чимало мостів, що з’єднували райони та області. Там встановили тимчасові переправи, яким вже 10 років.

Такі мости аварійні та небезпечні. Та будувати постійні чиновники не квапляться. Куди вигідніше щороку так би мовити вкладати гроші в ремонт.

За ці роки в Чернівецькій області з трьох зруйнованих не відновили жодної переправи, на Прикарпатті з чотирьох спромоглися відбудувати лише одну.

Тимчасовий міст реанімували двічі. Частина зсунулася в берег, тож міст доточили. А два роки тому переправа провисла на півметра і її перекрили. Встановили додаткові опори й відновили рух, проте обмежили вагу транспорту. Та байдуже – переповнені вантажівки їздять і далі.

Дивіться: Від вібрації тріщать хати: жахливий стан траси на Черкащині

У кожен із цих мостів уже вклали не один десяток мільйонів. Гроші витрачали безконтрольно, із розрахунком, що чергова повінь змиє сліди такого господарювання. Окрім цих переправ, на трасі державного значення ще кілька аварійних. Є навіть дерев’яні, які прогнилі наскрізь. Але гроші на їхній ремонт поки не передбачені.

Раніше Факти ICTV писали про ремонт доріг в Україні 2019. За які дороги візьмуться першими.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка