ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Місце, якого немає на карті: де знаходиться Бакота, екскурсії та історія

Там люди шукають єднання із природою та відповідей на вічні питання – це Бакота – поселення, якому більш як чотирьох тисячі років. Воно вже існувало, коли літописи ще не згадували про величний Львів, або Кам’янецьку фортецю. Ця місцина і нині притягує туристів, наче Атлантида.

Місце, якого немає на карті. Край загадкових пейзажів і безмежності. Бакота – село на Хмельниччині, де не походиш між будинками, і не погуляєш садами, тепер тут царство Посейдона. Будуючи Дністровську ГЕС – у 80 роках минулого століття Бакоту затопили, як і ще  60 сіл. Під воду пішла тисячолітня історія.

Читайте: Відпочинок на озері Світязь: сучасна набережна та оновлена каналізація

Повітря іноді порівнюють із кримським. Починаючи з в квітня у Бакоті безліч туристів з наметами. Найбільше популярні одноденні екскурсії – автобуси  ходять практично з усієї України.

Бакота – відпочинок не для лінивих. Аби розгадати безліч таємниць, які приписують цьому затоплену селу чимало треба походити. Роздивившись монастир, який за переконанням істориків найдавніший в Україні та скельні печери монахів.

З житлом для туристів тут поки проблемно. Готелів  обмаль.

Бакота величезна і об’єднує навколо себе декілька громад Камянець-Подільського району. На одному боці водойми є один, невеличкий готель – там ціна проживання від 400 грн за добу. Ще можна покататись на катері, це 1700 грн з компанії. Але найкраще приймають у селі: тут за 200 грн – є де переночувати і нагодують.

До слова, як перевірити туроператора і на що звернути увагу, купуючи путівку.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка