ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Підземні маршрути Болгарії: ціни та найпопулярніші печери

Гори Родопи – найдовша в Болгарії мармурова Буйновська ущелина – 8,5 кілометрів. Тут понад три десятки підземних лабіринтів.

Більшість печер на Балканах – високо в горах, тож щоб до них дістатися потрібно витратити кілька годин, а той цілий день. Свій підземний маршрут можна розпочати з Санчової печери.

Стеля підземних ходів вкрита сталактитами. Можна помилуватися й сталагмітами.

Крім кам’яної краси, є жива – летючі миші. Але задивлятися довго не вийде, під ногами болото. Постійно потрібно перелазити через гостре каміння та протискатися в щілини. І це ще, кажуть гіди  – проста за складністю печера.

В Болгарії підземелля на різний смак – є глибокі кілометрові, у них без підготовки та канатів не спустишся, є довгі з 20-кілометровими підземними лабіринтами, ріками та озерами.

Печера – Диявольське горло. Моторошна назва не випадкова. Коли потрапляєш в печеру – виникає відчуття потойбіччя. За легендою, тут лунала музика Орфея. Саме через цю печеру він потрапив у царство Аїда, щоб оживити свою дружину. Цілющі якості, кажуть місцеві, має вода з джерела  – Сльози Орфея.

Дивіться: Занурення в крижану воду: як правильно та кому протипоказано

Для екстремалів місцевий спелеоклуб організовує спуск у печеру на човні. Тур з провідником та ночівлею обійдеться в 25 євро.

Раніше Факти ICTV писали про гірськолижний курорт Банско в Болгарії.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка