ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Страшний сон для фальсифікаторів: МВС запустило сервіс Вибори 2019

Президентська кампанія заходить  у свою гарячу фазу, до голосування трохи більше місяця, кандидати в президенти на старті щоденних поїздок регіонами. Для країни у цей період важливо зберігати спокій, усвідомлено формувати свій  вибір та симпатії і запобігати будь-яким спробам підкупу, зловживань чи інших порушень виборчих прав і свобод.

Медіагрупа StarLightMedia, куди входить і телеканал ICTV, разом з  Громадянською мережею ОПОРА започаткували інформаційну кампанію за чесні та вільні вибори, завдяки якій кожний українець мав доступ до інформації про свої виборчі права та захист, та зміг повідомляти про порушення.

Читайте: Вибори президента України 2019: коли відбудуться та дата другого туру

Сьогодні ж МВС презентувало онлайн платформу  Вибори-2019. Відтепер на спеціальному сайті цілодобово доступні всі правопорушення, зафіксовані поліцією  під час виборчої кампанії. Зараз  їх уже понад 1800. Найчастіше трапляються випадки підкупу, хуліганства, незаконної зовнішньої реклами.

Кожен з випадків ретельно розслідують. Арсен Аваков переконує: відкрита статистика порушень зробить передвиборчі перегони прозорішими. І прогнозує: нова система стане страшним сном для фальсифікаторів.

Тим часом вибори в Україні можуть стати одними з найдорожчих у Європі. За попередніми підрахунками, кандидат у Президенти, який реально змагається за перемогу, витрачає на кампанію в середньому понад $200 млн.

До слова, Факти ICTV розповідали про те, що StarLightMedia та Опора розпочали кампанію за чесні та вільні вибори.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка