Таланти, що змінять Україну – найкращі студенти отримали стипендії фонду Кучми

Сьогодні –  у День студента – другий президент України Леонід Кучма вручив іменні стипендії найкращим студентам трьох українських вишів.

Цим молодим людям – лише біля 20. А за їх плечима – вже наукові винаходи, перемоги на міжнародних конкурсах і, на перший погляд здається, просто не реальні плани на майбутнє.

Читайте: День студента: чи потрібні диплом і досвід для роботи в Україні?

Президентський фонд Україна започаткував маштабну програму допомоги обдарованій молоді ще 2004 року. За цей час стипендію отримали сотні студентів. В першу чергу – випускники технічних спеціальностей. Ректор Чернігівського університету, де студентів нагороджують вже в восьме,  розповідає – цього року на одну стипендію претендували 5-ро молодих людей. Всі з винаходами, перемогами на міжнародних олімпіадах. А те, що обирають найдостойніших – демонструє час. Майже всі попередні стипендіати –  на високих посадах в міжнародних корпораціях.

Другий Президент України не приховує – турбується за молодь. Адже в економіці – не все так, як хотілося, робочих місць не вистачає. Талановиті випускники виїжджають за кордон. А хочеться – щоб таланти змінювали Україну.

Раніше Факти ICTV розповідали як живуть студенти-переселенці та чому ходять на пари голодними.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка