Тренд сучасного мистецтва в Україні: дивацький інтер’єр та скульптури

Сучасне мистецтво – обов’язковий елемент цікавого інтер’єру – запевняє Сергій Махно. Тому і власний офіс він заповнив різноманітними скульптурами та керамічними виробами.

Яскравий приклад – 4 дитячі голови і сокира – не єдине, але перше, що привертає увагу в офісі молодих архітекторів.

За 15 років компанія реалізувала понад півтисячі проектів в Україні та ще в 15 держав світу. Сергій каже: для його команди не важливо, що саме треба оформити: квартиру, ресторан чи готель, важливо як. Останнім часом звичні опен-спейси виходять з моди і неформатні офіси стають дедалі популярнішими серед вітчизняних компаній.

Дивіться: Замок графа Дракули – як доїхати, що подивитися та скільки коштує

Працівники сучасної компанії тепер хочуть не просто стіл з комп’ютером, а детально розплановану робочу зону: від місця для чашки до дизайнерського вазона. Часто при створенні незвичайного простору залучають і молодих, маловідомих митців. Головне – креативна ідея.

Своїми роботами молоді митці заслужили і міжнародне визнання: на їхньому рахунку вже не одна премія за створення цікавих і комфортних готелів та ресторанів в Англії, Німеччині та Америці. Але на цьому зупинятися не збираються: у планах – побудувати аеропорт чи музей сучасного мистецтва.

До слова, NASA починає залучати приватні компанії до розробки посадкових модулів, які повинні висадити людину на Місяць.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка