ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Українці в Америці. Як відкрити свою клініку в Чикаго

Шлях до власної приватної  клініки у Чикаго українець Юрій Мельник почав з прибиральника одного з місцевих мотелей. Згодом, медик за освітою, хлопець влаштувався на швидку допомогу в передмісті Чикаго.

За два роки зумів здати відповідні екзамени та перекваліфікувати українського диплома, що дозволило Юрію працювати в лікарні так званої резидентури.

Та одного дня Мельника звільнили, а клініку де він працював закрили.

Це і  підштовхнуло чоловіка до повноцінної реалізації і початку приватної практики.

 – В мене був товариш, ми виробили таку схему: у нас кожен день був понеділок і кожен день була погана погода. Тобто не було ні дискотек, ні забав, нічого. Кожен день був понеділок і з дев’ятої до дев’ятої працювала бібліотека, і з дев’ятої до дев’ятої приходив в бібліотеку, сідав на одне місце, і тільки з тим місцем і здався екзамен, – розповідає лікар Юрій Мельник.            

Дивіться: Українці в Америці. Арсен Костенко – шлях програміста до Twitter

За роки, проведені в Америці Юрко засвоїв нові правила життя – аби чогось домогтись треба дуже багато і наполегливо працювати, ніколи не опускати рук і рухатися вперед, постійно ризикуючи.

Та на жаль, нагорода за свої труди приходить в Америці набагато швидше, оскільки тут всі рівні перед законом, тут у всіх рівні можливості, і тут цінують професіоналізм.

До слова, вчора Факти ICTV розпочали спільний проект із творчою групою фільму Американська Мрія. У пошуках правди – документальна стрічка про креативних і талановитих, амбітних та працьовитих, успішних та впевнених у собі українців, які з різних причин переїхали до Америки і там досягли успіху. Перший матеріал був про Юрія Шевчука. Йому казали, що кар’єри він там не зробить, що надії немає, а він став професором одного з найвідоміших вишів світу.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка