ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Як не потрапити на гачок шахраїв, купуючи нове житло

Як самостійно перевірити репутацію будівельної компанії?

– Перед тим, як обрати житловий проект, обов’язково зверніть увагу саме на історію компанії. Бо наразі на ринку велика кількість нових гравців та дрібних регіональних компаній, які мають декілька проектів в інших областях або інших містах України, але нещодавно вийшли на ринок нерухомості Києва. Крім того, є також відкриті державні джерела. Це і містобудівний кадастр, в який вносяться відомості щодо законності чи незаконності будівництва, – розповідає комерційний директор будівельної компанії Інтергал Буд Анна Лаєвська.

Пашу цікавить питання, на що звертати увагу, підписуючи договір на придбання житла.

Важливо звертати увагу на гарантії якості та наявність у договорі чітко визначеного терміну завершення будівництва.

Також юристи радять звертати увагу на динаміку будівництва. Якщо забудовник вас запевняє, що об’єкт завтра буде введено в експлуатацію і просить підписати договір, а ви бачите, що там буквально два поверхи, це має насторожити. Треба провести додаткові перевірки надійності цього забудовника.

Неприємною несподіванкою можуть стати додаткові витрати при оформленні договору.

Дивіться: Якість будівництва та матеріали: на що звертати увагу

Пам’ятайте, в договорі обов’язково має бути прописана площа майбутнього житла, прикладено план розташування кімнат та опис оздоблення, з яким здається квартира. Якщо ви замовляєте ремонт під ключ, то окремим договором прописуються гарантійні зобов’язання будівельної компанії на роботи та на використані матеріали.

До слова, раніше Факти ICTV писали про переваги та недоліки квартири-студії та класичного планування.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка