ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

З дитбудинку – на вулицю. Як живуть сироти з інвалідністю в Україні

Дитинство у сиротинці, а далі у геріартричний пансіонат. Такий сценарій держава прописала для інвалідів. Хлопець з Житомирщини вирішив боротися за гідне життя, хоча йому навіть рухатися важко. Він намагається вибороти в держави житло, а для таких інвалідів як він – це право на гідне життя.

Анатолія Тимчука активісти прихистили у Межигір’ї, при вході і досі стоїть рамка. Житло скромне, але зручне. Це важливо, оскільки кожен рух Анатолію коштує чималих зусиль.

Читайте: На Львівщині чоловік з інвалідністю вбив жінку та наклав на себе руки

Скільки тут зможе жити він не знає, як і не знає, куди йти далі. Власного житла у сироти-інваліда родом із Житомирщини немає, після інтернату держава його переселила у будинок для літніх людей.

Тож декілька років тому хлопець вирішив боротися за право жити нормально.

Він залишив пансіонат, вступив до училища і отримав кімнату в гуртожитку, але після закінчення навчання фактично опинився на вулиці. Однак, Анатолій не здався, йому вдалося знайти роботу у Києві і винайняти кімнату. Він звертався до всіх можливих інстанцій, аби йому надали житло, однак всюди отримав відмову.

І цей сценарій Анатолій хоче змінити. Зараз він приписується в університетському гуртожитку, щоб йому могли оплатити навчання у Києві. Він не просто хоче отримати житло собі, а мріє, щоб на цю проблему звернув увагу держава і люди з інвалідністю в Україні мали право на гідне життя.

Допомогти хлопцю матеріально можна перерахувавши кошти за цими реквізитами: 4149 4991 0439 3762 Анатолій Іванович Тимчук.

Нагадаємо, у Дніпропетровській області мати утримувала на ланцюгу 36-річного сина з інвалідністю, аби отримувати його пенсію.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка