Укр Рус
, редакторка стрічки

Бив ногами і кулаками: у Києві боксер накинувся на школярів через сніжки

Бив ногами і кулаками: у Києві боксер накинувся на школярів через сніжки

Діти гралися у сніжки і Кирило випадково потрапив по авто. Із машини вискочив розлючений чоловік і з криками кинувся лупцювати підлітків.

– Ми хотіли вибачитись, але у нас не вийшло. Він вдарив, це було боляче, мене скрутило, я відійшов у бік.  Потім впав на землю, щоб віддихатися, – каже хлопчик.

А ось Глібу дісталося більше, тепер йому боляче їсти і говорити.

– Спочатку замахнувся кулаками, а потім коли я почав відбиватися почав хапати мене і бити, – говорить він.

До того ж школярів шокувала ще й байдужість перехожих. Мовляв, ніхто навіть не спробував зупинити оскаженілого водія.

Зараз дивляться

Все сталося недалеко від школи. Тому хлопці побігли шукати порятунку у своїх вчителів. Класна керівниця викликала поліцію та швидку. Два дні підлітки із серйозними забоями пролежали в лікарні.

Кривдником виявився професійний боксер, звати його Віктор Сидоренко. І він не просто спортсмен, а чемпіон світу і засновник власної спортивної школи.

Більше дивіться у програмі Надзвичайні новини.

Читайте: У Києві шукають грабіжника, який нападає на дітей біля школи

До речі, у Херсоні у школі №9 мати 3-класника на очах у дітей побила вчительку-пенсіонерку.

Пов'язані теми:

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка