Вибухи в Сумах 30 серпня: після удару по підприємству – двоє загиблих та 13 травмованих
Кількість поранених після вибухів у Сумах 30 серпня зросла до 13.
Оновлено о 13:54. Усі вони мають травми різного ступеня важкості.
Вибухи в Сумах 30 серпня: що відомо
Вибухи в Сумах прогриміли 30 серпня близько 01:30.
У цей час армія РФ завдала авіаудару по підприємству з виготовлення упаковки для дитячого харчування, соків, побутової хімії тощо.
Через обстріл спалахнула масштабна пожежа.
Жителів Сум закликали позачиняти вікна й за можливості не виходити з приміщень до повної ліквідації наслідків ворожої атаки.
Для боротьби з вогнем залучили спеціальну пожежну техніку, зокрема для проведення висотних робіт та підвезення води.
Наразі займання локалізовано. Роботи на місці удару тривають.
Через вибухи в Сумах 30 серпня загинули дві людини – спершу в лікарні від поранень померла 48-річна жінка, згодом тіло 37-річної жінки знайшли під завалами будівлі.
За даними медиків, травми дістали 13 людей.
Досудове розслідування здійснюється за ч.1 ст. 438 Кримінального кодексу України (порушення законів та звичаїв війни).

Повномасштабна війна в Україні триває вже 919-ту добу.
За ситуацією в містах можна стежити на інтерактивній карті бойових дій в Україні та карті повітряних тривог в Україні.
Джерело: Сумська ОВА, Олексій Дрозденко, Сумська обласна прокуратура, ДСНС України