Амстердамський Аякс відсвяткував чемпіонство разом із 100 тисячами вболівальників.

Привітати команду та вболівальників з чемпіонством на сцену вийшла мер нідерландської столиці Фемке Халсема і ледь не отримала серйозну травму.

Читайте: Аякс підписав новачка і змусив його 100 разів написати похвалу клубу

Зараз дивляться

Халсема якраз мала вимовляти промову, коли хтось з натовпу жбурнув в її сторону банку з пивом. Капітан аяксидів Матейс де Лігт миттєво зреагував, продемонструвавши свою реакцію і впіймав банку.

Нагадаємо, Аякс поступився Тоттенгему у півфіналі Ліги чемпіонів за сумою двох матчів.

ФотоMatthijs de Ligt

Пов'язані теми:

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.