Губернатор Токіо Юріко Койке заявила, що літні Олімпійські ігри можуть відбутися за спрощеною схемою через пандемію коронавірусу.

Нині організатори активно обговорюють можливі зміни. Виданню Yomiuri Койке заявила, що розглядаються варіанти з обов’язковим тестуванням та зменшенням кількості глядачів під час змагань.

— Проведення Олімпійських та Паралімпійських ігор вимагає співчуття та розуміння мешканців Токіо та японського народу, – сказала Койке.

Віце-президент МОК Джон Коутс заявив, що якщо до літа 2021 року не можна буде повністю здолати Covid-19, то Олімпіада матиме зовсім інший вигляд.

Зараз дивляться

Yomiuri, посилаючись на джерела в уряді Японії та оргкомітеті Ігор, заявили, що для всіх глядачів буде обов’язковим проходження ПЛР-тестів на наявність коронавірусної хвороби. Також обмежать пересування спортсменів олімпійським селищем.

Читайте: Олімпійські ігри у Токіо у 2021 році можуть скасувати – Томас Бах

Офіційний представник Токіо-2020 Маса Такая під час брифінгу не підтвердив деталі звіту японської газети, але сказав, що зацікавлені сторони шукають шляхи для упорядкування оптимізації різних сфер під час підготовки до Ігор.

— На цьому етапі у нас поки немає конкретних результатів, але ми зацікавлені у продовженні дискусій. Поширення коронавірусу – це дещо дуже неоднозначне, і ми не можемо сповна з’ясувати, як виглядатиме ситуація у наступному році, – сказав Такая.

МОК та уряд Японії у березні ухвалили безпрецедентне рішення про перенесення Ігор, що мали стартувати 8 липня 2020 року. Також у МОК зазначили, що Олімпіада у наступному році або відбудеться, або її скасують взагалі.

30 березня стало відомо, що відкриття Ігор заплановане 23 липня наступного року, а змагання триватимуть до 8 серпня.

Новим коронавірусом у світі заразилися понад 6,4 млн осіб та близько 380 тис. померли. Нині у Японії зафіксовано 17 тис. випадків зараження, з яких 900 осіб померли.

Джерело: Kyodo News

Джерело: Reuters

Пов'язані теми:

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.