Укр Рус
, редактор стрічки, журналіст, оглядач

Матч топтурніру в Австралії перервала 50-сантиметрова змія, яка виповзла на корт

Домінік Тім і змія
Фото: Depositphotos, Unsplash

Тенісний матч у кваліфікації турніру ATP 250 в австралійському Брісбені між екстретьою ракеткою світу Домініком Тімом та 20-річним господарем корту Джеймсом Маккейбом перервала отруйна рептилія.

Австрієць програв перший сет з рахунком 2:6, після чого гру довелося зупинити, коли вболівальники помітили на корті 50-сантиметрову східну буру змію.

Цей вид належить до надзвичайно отруйних змій. А за рівнем токсичності отрути посідає друге місце серед усіх сухопутних змій.

Зараз дивляться

Рефері тимчасово призупинив гру, яка відбувалася на корті №2. Також викликали співробітників служби безпеки та змієлова, який спіймав рептилію та виніс із майданчика, що дозволило відновити гру.

Після цього Тіму вдалося здійснити камбек, вигравши дві наступні партії з рахунком 7:6 (7:4), 6:4. У фіналі кваліфікації австрієць зустрінеться із італійцем Джузеппе Дзепп’єрі.

ATP 250 у Брісбені стане першим турніром для Рафаеля Надаля після річної паузи через травму. Своє повернення на корти легендарний іспанець підтвердив на початку грудня.

Читайте також
Пріоритети змінилися: Світоліна про мрію виграти Grand Slam і зустріч із Зеленським
Еліна Світоліна

Джерело: The Guardian
Австралія, Змія, Теніс
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Ad

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка