Ястремська знялася оголеною та влипла у расистський скандал

Українська тенісистка Даяна Ястремська, яка посідає 25 сходинку у рейтингу WTA, влаштувала фотосесію, для якої частину обличчя та тіла розфарбувала у коричневий колір.
— Рівність, – підписала знімки спортсменка, додавши емодзі білого та коричневого сердечок.
У коментарях до публікацій користувачі розкритикували Ястремську за використання блекфейсу (Blackface).
“Ladies and Gentleman, Miss Yastremska’s Agent has been called to Twitter.” pic.twitter.com/K0PWvSZrje
— Steve (@Ace_Previews) July 9, 2020
Ястремська спершу чистила негативні коментарі, але потім вирішила видалити публікації зі своїх сторінок.
Читайте: Ролан Гаррос-2020 відбудеться з глядачами
Блекфейс – це різновид театрального макіяжу, який був дуже популярний від початку XIX століття до 1960-х років, коли активізувався рух за громадянські права темношкірих у США. Цей грим використовувався коміками для своїх шоу, в яких вони карикатурно зображували темношкірих. Нині блекфейс вважається расизмом.
Тенісний сезон, який перервали через пандемію, повинен відновитися 3 серпня жіночими турнірами у Чарльстоні та Палермо, а потім чоловіки виступлять на турнірі у Вашингтоні 10 серпня.