
Великобританія подвоїть витрати на підготовку українських військовослужбовців. Про це заявив міністр оборони країни Майкл Феллон.
Це рішення оголосять сьогодні на засіданні комісії НАТО-Україна у Брюсселі.
Фінансування підготовки наших солдатів британці збільшать до 6 млрд. фунтів, тобто майже 9,5 мільярдів доларів США. Також збільшиться кількість військових інструкторів. Наразі їх – 75. Вони працюють у шести військових частинах у Західній Україні.
Читайте: Чеченці атакують Золоте (карта АТО, відео)
Феллон підкреслив, що рішення про збільшення військової допомоги “не спрямоване на ескалацію ситуації”. “Ми не хочемо нікого провокувати. Це допомагає зберегти життя”, – сказав міністр.
Крім того, він повідомив, що наразі британські інструктори завершили підготовку 650 українських військових, а до осені їх буде не менше тисячі. // ICTV