Укр Рус
, головна редакторка

Путін робить Сирію другим Донбасом – Wall Street Journal

Путін робить Сирію другим Донбасом – Wall Street Journal

У Сирії російський президент Володимир Путін намагається застосувати тактику з українського сценарію, змушуючи Захід лише здогадуватися про його плани за допомогою військової хитрості – її в Росії називають “маскування” або “камуфляж” – або ж гібридна війна, пишуть журналісти американської газети The Wall Street Journal.

Читайте: Путін став на граблі Буша

Торік Путін таємно відправив в Україну російську армію, щоб відбити наступ урядових військ і допомогти сепаратистам у політичних переговорах. Тепер він повторює  цей гамбіт у Сирії: підтримує президента Асада, свого союзника, і домагається для себе центральної ролі в прийнятті рішень щодо майбутнього Сирії.

Зараз дивляться

Військова кампанія Росії на Близькому Сході почалася з заперечення нею своєї участі – так само, як в Україні з’явилися люди в камуфляжі і без розпізнавальних знаків.

Як і в Україні, так і в Сирії, Путін не прагне захопити всю країну, а хоче зміцнити лінію фронту і підірвати боєздатність опозиції, вважає видання. // ICTV

Фото: Міноборони РФ

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка