У Дагестані в ніч на понеділок, 27 червня, в результаті осідання фундаменту обрушився приватний житловий будинок старої споруди.

Одна людина загинула, повідомляє ТАСС  з посиланням на адміністрацію району. В силових структурах республіки ЗМІ повідомили, що жертвою стала жінка 1935 року народження.

Як повідомив головний лікар Чародинської центральної районної лікарні Курбан Рамазанов, постраждав підліток.

Зараз дивляться

– Постраждала дівчина 2002 року народження. В даний час вона спить. У неї множинні забої обличчя, голови, тулуба та верхніх кінцівок, був струс головного мозку, – сказав лікар, додавши, що її життю нічого не загрожує.

Приватний житловий будинок обрушився в результаті осідання фундаменту, повідомили в прес-службі республіканського ГУ МНС.

За даними МНС, на місці НП працюють співробітники оперативної групи пожежно-рятувальної частини номер 27, працівники МВС, адміністрація району. Всього до ліквідації наслідків залучено 59 осіб і шість одиниць техніки.

Читайте: Поїзд американських гірок впав з 10 метрів в Шотландії (ФОТО)

До речі, в Сирії серйозні бої розгорілися в селищі Аль-Курія, який захопило угрупування Ісламська держава. У відповідь було завдано авіаудар. Загинули 25 місцевих жителів.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.