, редакторка стрічки

Голова Пентагону та Рєзніков і зустрілися перед засіданням Рамштайн-9

Рамштайн-9: Остін Ллойд зустрівся із Олексієм Резніковим

Сьогодні, 14 лютого, міністр оборони США Ллойд Остін та міністр оборони України Олексій Резніков зустрілися у штаб-квартирі НАТО у Брюсселі.

Відповідне відео зустрічі опублікував Ллойд Остін у Twitter.

Обидва міністри прибули до Брюсселя на засідання контактної групи з оборони України – Рамштайн-9.

Зараз дивляться

– Завжди приємно зустрітися з моїм добрим другом та українським колегою Олексієм Резніковим. Понад 50 країн-учасниць контактної групи єдині з вами у цій боротьбі за суверенітет та самооборону України, – написав глава Пентагону у Twitter.

Напередодні засідання Рамштайн-9 у Брюсселі Олексій Резніков назвав головні теми обговорення: захист українського неба, розбудова танкової коаліції та сучасна авіація для України.

Союзники також мають обговорити формування запасу боєприпасів, тренування українських воїнів та стабільність західної підтримки України: йдеться про логістику, обслуговування, ремонт тощо.

Фото: скриншот

Олексій Резніков, Пентагон, Рамштайн, Росія
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка