Сатирична “спецслужба Польщі” висміяла Медведєва після його чергових погроз

Twitter-акаунт Агентство національної безпеки Польщі порадило колишньому президенту Росії, а нині заступнику голови Ради нацбезпеки РФ Дмитрію Медвєдєву, продовжити експериментувати з алкоголем та наркотиками. Згодом виявилось, що це сатиричний акаунт, оскільки в Польщі існує Агентство внутрішньої безпеки, а не Агентство національної безпеки.
Ця відповідь сторінки “спецслужб Польщі” була реакцією на повідомлення Медведєва, де він вчергове погрожував державності та прем’єру Польщі.
У своєму Twitter Медвєдєв прокоментував нібито слова прем’єр-міністра Польщі Матеуша Моравецького про те, що Україна має право завдавати ударів по території РФ, а сама Росія неодмінно програє війну проти НАТО.
– Я не знаю, хто виграє чи програє таку війну, але, враховуючи роль Польщі як форпосту НАТО в Європі, ця країна напевно зникне разом з її тупим прем’єр-міністром, – написав Медведєв.
У відповідь на це сторінка сатиричного Агентства національної безпеки Польщі зреагувала:
– Шановний пане Медвєдєв. Просимо пам’ятати, що поєднання алкоголю з наркотиками дуже небезпечне. Будь ласка, продовжуйте в цьому ж дусі.
Dear Mr Medvedev
Please remember that combining alcohol with drugs is very dangerous.
Please continue doing it.
— Agencja Bezpieczeństwa Narodowego (@ABNPoland) April 14, 2023
На це повідомлення також відреагував колишній посол України в Австрії Олександр Щерба, який також порадив експрезиденту РФ припини зловживати алкоголем, оскільки “це може затримати твій ріст”.
Голова громадської організації Центр досліджень сучасного безпекового середовища Міхал Марек у коментарі під відповіддю “спецслужби” зазначив, що в Польщі немає установи під назвою Agencja Bezpieczeñstwa Narodowego, – є Agencja Bezpieczeñstwa Wewnętrznego, що в перекладі – Агентство внутрішньої безпеки.
На сторінці зазначеного Twitter-акаунту була присутня синя галочка, яка раніше була ознакою верифікації в соцмережі, втім, попри галочку, Twitter-сторінка є фейковою. Марек зазначив, що, ймовірно, ця обставина та неуважність користувачів ввела в оману не лише ЗМІ, а й іноземних чиновників та політиків, зокрема українських.
– Сьогодні були помічені випадки, коли іноземні політики (наприклад, українські політики) посилалися на запис даного акаунта, – додав Міхал Марек.
Нагадаємо, у серпні минулого року Міноборони України покепкувало з міністра оборони Росії та запропонувало перетворити “уповільнення” наступу російських сил на “старий добрий відступ”.
