, редакторка стрічки

РФ передала КНДР зенітні ракети в обмін на солдатів – AP

РФ допомагає КНДР з зенітними ракетами в обмін на солдат
Фото: Getty Images

РФ в обмін на солдат КНДР, яких країна-агресор відправила в Україну, передала Північній Кореї зенітні ракети.

Про це пише The Associated Press, посилаючись на міністра оборони Південної Кореї Шина Вонсіка.

Він в ефірі телепрограми SBS заявив, що Південна Корея встановила передання Росією ракет ППО та іншого обладнання КНДР. Вонсіка зауважив, що ракети необхідні Північній Кореї для посилення протиповітряної оборони Пхеньяна на тлі запусків безпілотників з листівками.

Зараз дивляться

Сама Південна Корея не підтверджує, що має причетність до запусків дронів та скидання листівок.

РФ допомагає КНДР із технологіями

Міністр оборони запевняє, що РФ надала економічну допомогу Північній Кореї та різні військові технології, включно з тими, які потрібні для створення системи космічного спостереження.

AP зауважує, що раніше кремлівський диктатор Володимир Путін обіцяв КНДР допомогти будувати супутники. У листопаді 2023 року КНДР запустила на орбіту перший супутник, проте у травні її друга спроба зазнала невдачі.

Видання пише, що Сеул і Вашингтон висловили занепокоєння з приводу можливого передання РФ чутливих ядерних і ракетних технологій Північній Кореї.

Читайте також
КНДР вже передала Росії щонайменше 3,5 млн снарядів і ракети – Зеленський
Володимир Зеленський

Пов'язані теми:

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка