Європейський Союз за ініціативи Франції та в координації з американськими сенаторами готує новий пакет найжорсткіших санкцій проти Росії з початку повномасштабного вторгнення в Україну.

Про це заявив міністр закордонних справ Франції Жан-Ноель Барро в коментарі французькому телеканалу TF1.

Барро – про підготовку нового пакета санкцій проти Росії

Міністр закордонних справ Франції зазначив, що після пропозиції президента США Дональда Трампа про 30-денне припинення вогню, яку підтримала Україна, кількість російських ударів по українських містах зросла в п’ять разів.

Зараз дивляться

— Це не може тривати далі, це має припинитися. Щоб цього досягти, у координації з американськими сенаторами Європа готується запровадити на основі французьких пропозицій найсуворіші санкції, які ми запроваджували за останні три роки, – заявив Барро.

За словами французького міністра, новий пакет охопить не лише енергетичний сектор, зокрема доходи від експорту нафти, а й фінансові структури в самій Росії та за її межами.

Санкції стосуватимуться юридичних і фізичних осіб, які допомагають Кремлю обходити запроваджені обмеження.

Барро пояснив, що саме завдяки цим схемам Путін зберігає можливість вести війну попри міжнародний тиск.

Крім того, французький дипломат наголосив, що Росія тепер зосереджується на терорі цивільних, а не боях.

— Путін більше не просувається на фронті і нині обмежується обстрілами житлових районів дронами та ракетами. Це обертається численними жертвами. Це має припинитися, – наголосив Барро.

Раніше ЄС продовжив дію секторальних санкцій проти РФ ще на пів року. Вони включають обмеження у фінансовій, енергетичній, оборонній та технологічній сферах.

Читайте також
Відсутність нових санкцій США відкрила лазівки для постачання РФ військових товарів — NYT
Трамп і Путін

Пов'язані теми:

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.